עיצוב הסנטר

icons-gold-01

לסנטר תפקיד משמעותי במראֶה הפנים, יותר ממה שאנו נוטים לייחס לו. הסנטר משמש בסיס למסגרת הפנים, ולגודלו וצורתו מידה רבה של השפעה על הפרופורציה של שאר חלקי הפנים ועל האסתטיקה שלהן. ככל שאנו מתבגרים רמות ייצור הקולגן בגוף פוחתות, והדבר גורם לצניחת העור ולמראה פנים נפולות. כחלק מכך, וכתוצאה משינוי שחל במבנה הפנים עם השנים, מתרחשים גם שינויים באזור הלסת והסנטר. מראה של סנטר כפול, אשר נגרם מכיפוף מוגזם של שרירי הלסת והסנטר, הוא אחד הדברים שנשים וגברים מבקשים להילחם בו.
מג'יק פוינט, המומחים לרפואה אסתטית, נותנים מענה לכך באמצעות זריקות בוטוקס אשר מרפות את השרירים באזור ומכנסות את הסנטר ליצירת מראֶה אחיד ואצילי. עיצוב הסנטר בהליך פשוט, ללא צורך בניתוח, משווה לפנים חזות נעימה, ומשיב להן את קווי המִתְאר של גיל הנעורים.

כיצד מתבצע הטיפול?

במהלך הטיפול מוזרקות מנות קטנות של בוטוקס לתוך שרירי הלסת והסנטר. הרעלן נקשר לעצבים במקום ומעכב העברת פולסים עצביים. באופן זה מושגת הרפיה של שרירי הלסת והסנטר, ונוצר מראה אחיד ומעוצב. הבוטוקס פועל על השרירים באופן ישיר ומשיג תוצאות אפקטיביות. בהזרקה של החומר שרירי הלסת מתמלאים, מתרככים ומאפשרים לעצב מחדש את הסנטר ולהשיב אותו למבנה המקורי שלו.

תדירות ביצוע הטיפול

התוצאות של טיפול בבוטוקס לעיצוב הלסת והסנטר הן לזמן חולף, ומשך השפעתן נע בממוצע בין
8-4 חודשים. כמות החומר שאותה מזריק הרופא בטיפול התחילי היא בין הגורמים אשר משליכים על מידת האפקטיביות של הטיפול. אם ההליך הֵחֵל בהזרקת כמות קטנה של בוטוקס, צפויה התפוגגות מהירה יותר של החומר לעומת הזרקת כמות גדולה יותר בתחילה. מינון ההזרקה נתון לשיקול דעת הרופא ונקבע לפי ההיסטוריה הרפואית של המטופל ומצב בריאותו. בטיפול אשר מסתיים בהצלחה וללא תופעות לוואי ייתכן שהרופא ימליץ למטופל לשוב לצורך קבלה של זריקות תחזוקה, בתדירות של פעם בארבעה חודשים.

יתרונות הטיפול

בעבר הלא רחוק הפתרון לבעיה זו היה בדמות ביצוע ניתוח פלסטי לעיצוב הסנטר. לשיטה של הזרקת בוטוקס לסנטר מיוחסים יתרונות רבים לעומת פרוצדורה של ניתוח:

  • ההליך הינו קל ופשוט, ואינו כרוך בסיבוכים ובתקופת החלמה ממושכת
  • העלויות של טיפול בוטוקס נמוכות יותר בהשוואה לניתוח
  • התוצאות נראות במקום לאחר טיפול ראשוני, בסמוך לסיום הטיפול או מספר ימים אחר כך, ואין צורך בתקופת המתנה ממושכת כדי לאמוד על טיב התוצאה, כפי שנדרש בניתוח.

חשיבות הבחירה ברופא מומחה

עיצוב הסנטר הוא מלאכת סיתות עדינה. טרם התחלה בתהליך מומלץ להתייעץ, להשוות ולבחור במומחה באנטומיית הפנים בעל יד עדינה ומיומנת, אשר אתם סומכים כי יבצע את הטיפול לשביעות רצונכם.

מג'יק פוינט – הטובים ביותר, גם בעיצוב הסנטר