פיסול ועיצוב הפנים

תינוקות נולדים עם פנים שמימיים ועור חלק למשעי. עם השנים מתווספים לעורנו קמטים כתוצאה מעישון; פגעי מזג האוויר; מֶתח וכחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי של העור. עקב התמעטות חלבון הקולגן בגוף לאורך השנים, נפח הלחיים צונח והסנטר הופך כפול. המראֶה הוא של תווי פנים נפולים ועור אשר איבד מהגמישות שלו ומחיוניותו. מגיע שלב שבו אנו מביטים במראָה ותוהים מאין הגיעו כל הקמטים שהתווספו עם השנים, וכיצד מתמודדים איתם.
תהליך פיסול הפנים מציע כיום פתרון לכל אלה בהליך טבעי, פשוט ולא ניתוחי, המעניק מקסימום תוצאות במינימום תופעות לוואי. הדגש במסגרת ההליך הוא על ראייה כוללת של הפנים, בשונה מהתייחסות לכל קמט וקמט, מתוך הבנה שהֲשָׁבַת הקולגן שאבד תתרום למראה רענן, בריא וצעיר.

פיסול פנים – קווים לדמותו של התהליך

שם הההליך מעיד על המתבצע במסגרתו: מדובר בשיטה של עיצוב הפנים אשר אינה כרוכה בפרוצדורה ניתוחית. הפעולה מזכירה את דרך עבודתו של אָמן השוקד על פיסול דיוקן. זהו תהליך מעמיק הדורש הסתכלות מרחבית על הפנים ועל המבנה שלהן; הבנת התהליכים הפיזיולוגיים והתמורות אשר עוברות על הפנים לאורך השנים; יד עדינה וגישה אסתטית.

השיטה פשוטה ובטוחה, עם מינימום תופעות לוואי ומקסימום תוצאות משביעות רצון. כאשר הטיפול מבוצע בידיים המיומנות של מומחה בעל ניסיון בתחום, לא נדרשת תקופת החלמה.

במסגרת הטיפול מוזרקת חומצה היאלורונית המכילה מיקרואורגניזמים אשר מצעירים את עור הפנים. התוצאות ניכרות מיד ובמקום, כבר בטיפול ההתחלתי. במקרים מסוימים יהיה צורך בטיפולי המשך שמטרתם חיזוק תווי הפנים והדגשת המראה הכללי. משך ההשפעה של טיפול בודד נע בין חצי שנה לשנה, ובחלוף תקופה זו יש לחזור על הפעולה לפי הצורך.

לאלה אזורים הטיפול מיועד ואלה בעיות הוא פותר?

פיסול ועיצוב פנים באמצעות חומצה היאלורונית נועד בין השאר לשימושים אלה:

  • טשטוש והעלמת קמטים לסוגיהם השונים
  • מילוי שקעים
  • סידור קו הגבות
  • עיצוב המצח
  • סיתות הלחיים
  • עיצוב השפתיים
  • עיצוב הסנטר

תפקידה של החומצה ההיאלורונית בתהליך

עם השנים מתרחשת ירידה בנפחו של העור. בגילים צעירים העור מפיק חומצה היאלורונית באופן טבעי,  אשר תורמת לעור מתוח, אלסטי, בעל מראה בריא ורענן. לאורך השנים פוחתת כמות ייצור הקולגן והאלסטין, המהווים רשת התמיכה של העור. כדי לסייע לגוף לייצר חלבונים אלה יש להזריק באופן מלאכותי חומרי מילוי. התכשיר הפופולרי הִנּוֹ חומצה היאלורונית אשר מוזרקת אל תוך הקמט ויוצרת נפח. חומצה זו מיוצרת בדרגות שונות של סמיכוּת וצמיגוּת, והמינון הנדרש מותאם לכל מטופל באופן אישי, לפי הנפח החסר ועומקו של הקמט.

למי התהליך מיועד?

פיסול פנים מתאים לשלב שבו מראה הפנים נראה עייף ואיבד מהחיוּת שלו.

השיטה מוצעת הן כטיפול מונע הן למי שמצוי בשלב מתקדם בתהליך.

מג'יק פוינט – פנים שלא נגע בהן הזמן, בנגיעת יד אָמן.